::  RIS-P››Baza ofert technologicznych i B+R

Baza ofert technologicznych i badawczo-rozwojowych województwa pomorskiegoBaza ofert technologicznych jest narzędziem ułatwiającym:

  • zawiązywanie wspólpracy regionalnych przedsiębiorców,
  • kojarzenie naukowców z przedsiębiorcami oraz
  • promowanie regionalnego potencjału badawczo -rozwojowego (B+R).

Z naszej strony, oferujemy Państwu bezpłatną pomoc w kojarzeniu partnerstwa na rzecz rozwoju Państwa firmy i komercjalizacji wyników prac badawczych, które powstają w naszym województwie. Jednocześnie zapewniamy, że Państwa interesy są dla nas najważniejsze i zrobimy wszystko, abyście byli usatysfakcjonowani. To Państwo decydują jakie informacje będą zawarte w zapytaniach czy ofercie technologicznej. My pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Państwa.

Jak działa baza ofert technologicznych ?

Baza ofert technologicznych stwarza możliwości do kojarzenia instytucji i osób poszukujących rozwiązania ich problemu z innowatorami, zdolnymi rozwiązać te trudności.


Mam problem - SZUKAM ROZWIĄZANIA...

W naszym regionie jest wielu naukowców, którzy mogą rozwiązać Państwa problem. W regionie są też firmy, które mogą mieć podobne pomysły. Razem będzie Państwu łatwiej osiągnąć zakładane cele.

W momencie kiedy wpiszą Państwo stosowne zapytanie (koniec Fazy Aplikacji), my przystąpimy do znalezienia najlepszego dla Państwa rozwiązania (Analiza Potrzeb) i spróbujemy doprowadzić do spotkania z potencjalnymi partnerami (Skojarzenie partnerów).

Mam rozwiązanie - JESTEM INNOWATOREM...

Województwo pomorskie posiada wiele znakomitych firm, których rozwój bazuje na innowacjach. Państwa opracowanie może znaleźć zastosowanie w gospodarce.

Podobnie jak w przypadku poszukiwaczy rozwiązań, efektem naszej współpracy będzie doprowadzenie do spotkania potencjalnych partnerów.

Jak mogę skorzystać z bazy ofert technologicznych województwa pomorskiego ?


© Biuro Wdrażania RIS-P 2005-2007 | Polityka prywatności | Zasady korzystania z serwisu
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
(75% - Europejski Fundusz Społeczny, 25% - Budżet Państwa)
Jesteś 4191088 gościem od 04.07.2005
Wykonanie: Fabryka CMS