::  RIS-P

Polityka prywatnościOchrona prywatności użytkowników ma dla nas ogromne znaczenie. W związku z tym publikujemy dokument wyjaśniający zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach serwisu ris-pomorskie.pg.gda.pl.


Gromadzenie danych osobowych użytkowników
W celu uzyskania pełnego dostępu do treści i usług oferowanych przez nas w serwisie ris-pomorskie.pg.gda.pl, polecamy użytkownikom wypełnienie formularza rejestracyjnego.


Przechowywanie i ochrona informacji
Dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Dane osobowe przechowywane są na profesjonalnie chronionych serwerach Politechniki Gdańskiej. Pełen dostęp do bazy danych posiada jedynie niewielka liczba uprawnionych pracowników Biura Wdrażania RIS-P zajmująca się administracją bazy.


Prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia danych osobowych
Każdemu użytkownikowi, który wypełnił formularz rejestracyjny zapewniamy dostęp do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia. Użytkownik może uzyskać dostęp do swoich danych po uprzednim logowaniu.


Zakres udostępniania informacji o użytkowniku
Nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, lub też na wniosek sądu, prokuratury, policji lub innego uprawnionego organu, w przypadku naruszenia przez użytkowników przepisów prawa.


Informacje zawarte w logach dostępowych
Zbieramy informacje dotyczące wykorzystania portalu przez użytkowników zalogowanych i niezalogowanych. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, związanych z administracją serwerów serwisu, jak również w celach statystycznych.


Kontakt
W przypadku pytań użytkowników dotyczących powyższej deklaracji ochrony prywatności, warunków korzystania z serwisu czy możliwości kontaktu z nami, prosimy o wysyłanie uwag przy użyciu formularza.

© Biuro Wdrażania RIS-P 2005-2007 | Polityka prywatności | Zasady korzystania z serwisu
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
(75% - Europejski Fundusz Społeczny, 25% - Budżet Państwa)
Jesteś 4191097 gościem od 04.07.2005
Wykonanie: Fabryka CMS